Latvijas Radio bigbends

GERŠVINAM 120


Koncertzāles “Baltais flīģelis” sezonas noslēguma koncertā bigbends kopā ar Maestro Raimondu Paulu, Šenelu Džonsu piedāvās komponista un aranžētāja Deivida Gibsona (David Gibson) speciāli aranžētas spilgtās, modernās un enerģiskās versijās zināmas un nezināmas Džordža Geršvina kompozīcijas.

 ‘’Es aranžēju šo mūziku, pirmām kārtām, īpaši domājot par pārsteidzošo Šenelu Džonsu. Man bija tā laime tikties ar Latvijas Radio bigbendu 2018.  gada janvārī. Es uzreiz zināju, ka šī lieliskā grupa varēs nospēlēt visu, ko vien es varētu iedomāties, tāpēc es ļāvu manai iztēlei brīvi darboties’’. - Deivids Gibsons

 Amerikāņu dziedātāja Šenela Džonsa - balss, kas iemieso eleganci un kaislību, maigi plūstot no džeza uz R&B un gospeli, sapludinot robežas starp žanriem sev raksturīgajā un īpatnējā manierē. Viegla un pārliecinoša improvizācija starp nošu rindām un samtaini dūmakainais piesitiens balss tembrā liek mūzikas kritiķiem izteikt visatzinīgākos vārdus šarmantās dziedātājas virzienā. Viņa ir kāpusi uz vienas skatuves kopā ar Dionne Warwick, Curtis Fuller, Hank Jones, Sheila Jordan un daudziem citiem slaveniem mūziķiem, kā arī ir uzstājusies koncertprogrammās, kuras veltītas tādām džeza dīvām kā Billie Holiday, Ella Fitzgerald un Lena Horne.

 ‘’Es esmu tik satraukta un priecīga strādāt ar Latvijas Radio bigbendu. Viņi ir vienkārši neticami mūziķi, profesionāļi, no viņiem plūst tik liela enerģija!’’tā iepriekšējā vasarā pēc pirmā mēģinājuma Šenela Džonsa.

Viesmākslinieki
11. Maijs, 19:00
KONCERTZĀLE "BALTAIS FLĪĢELIS"