Latvijas Radio bigbends

LATVIJAS RADIO BIGBENDA GRUPA ft KRISTAPS LUBOVS & KRISTĪNE PRAULIŅA

Koncertsērija: Latvijas Radio bigbenda grupa


Latvijas Radio bigbenda mūziķi aizsāk jaunu koncertsēriju ‘’Prožektoru gaismā’’.

Kristaps Lubovs ir jaunās paaudzes džeza mūziķis, saksofonists, komponists. Pašlaik Kristaps muzicē Latvijas Radio bigbendā, kā arī darbojas  ''Māra Briežkalna Kvintetā", "Kristīnes Prauliņas Kvintetā", grupās "Very Cool People", "Pieneņu Vīns", "The Sound Poets".

Spēlējis kopā ar Michael Pipoquinja, Liz Rosa, Deniss Paškevičs, Randy Brecker, Kurt Elling, Marius Neset, Seamus Blake, Kurt Rosenwinkel u.c. 
 Kristaps ir koncertējis Beļģijā, Ukrainā, Uzbekistānā, ASV, Vācijā, Somijā, Krievijā, kā arī aktīvi komponē un koncertē ar savu džeza kvintetu un Cooltetu.

Koncerta 1.daļā būs iespējams dzirdēt džeza klasiku Kristapa Lubova Cooltet izpildijumā, kas izpilda mūziku West Coast/Cool jazz manierē, Kristapa aranžējumos. West Coast/Cool jazz stilistikai ir raksturīga ansambļa spēle bez harmoniskā instrumenta,kas pārējiem mūziķiem paver plašāku skatījumu uz skaņdarbiem,improvizāciju un kopēju saspēli.

Koncerta 2. daļā savukārt varēs baudīt Kristapa Lubova paša kompozīcijas Džeza kvinteta izpildījumā. Kristapa mūzika ir enerģiska, melodiska un balstīta uz improvizāciju. Katram skaņdarbam ir savs stāsts,kas aizved klausītāju brīnišķīgos muzikālos piedzīvojumos.

Koncerts norisinās VEF JAZZ CLUB koncertu cikla ietvaros.

Viesmākslinieki
3. Oktobris, 19:00
VEF KULTŪRAS PILS