Latvijas Radio bigbends

Latvijas Radio bigbends un Chris Noah Koncertsērija: Prožektoru Gaismā 2021


Sestdien, 24.aprīlī plkst. 22.00 ar koncertu “ReTV” un retv.lv Latvijas Radio bigbends kopā ar vokālistu, komponistu un ģitāristu Chris Noah sniegs otro koncertu koncertsērijas “Prožektoru gaismā” ietvaros. Koncerta ieraksts norisinājies Spīķeru koncertzālē un tā moderators ir dīdžejs, radio un televīzijas raidījumu vadītājs Toms Grēviņš. 

Šī ir pavisam jauna programma, ko Latvijas Radio bigbends radījis kopā ar Latvijas jaunās paaudzes vienu no spilgtākajiem māksliniekiem – Chris Noah. Bigbends jau ir īstenojis radošas sadarbības ar tādiem populārā žanra mūziķiem kā Ralfs Eilands un grupa “The Sound Poets”, veidojot žanriski daudzpusīgas koncertprogrammas, kas uzrunā gan džeza, gan arī populārās mūzikas auditorijas, īpaši jauniešus. Kopā ar Chris Noah tiks veidota koncertprogramma ar viņa starptautisko atzinību ieguvušajām oriģināldziesmām, ko Latvjas Radio bigbendam aranžējuši saksofonists Kristaps Lubovs un Mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags. Koncertā izskanēs tādas Chris Noah dziesmas kā “Fall Through”, “The Line”, “Distance”, kā arī interpretācijas tādu populāru mākslinieku kā “Bon Iver”, “The Kooks”, “Mumford and Sons” melodijām.

Koncerta pirmajā daļā Latvijas Radio bigbends arī izspēlēs Kārļa Vanaga oriģinālskaņdarbus no Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” ieguvušās vinila plates “Identitātes/Identities”. 

Koncertu varēs skatīties ReTV un retv.lv 24.aprīlī plkst. 22.00, kā arī 25.aprīlī plkst. 12.30.

Viesmākslinieki
24. Aprīlis, 22:00
SPĪĶERU KONCERTZĀLE