Latvijas Radio bigbends

Latvijas Radio Bigbends | Simtgades Ritmos


Koncertā Latvijas Radio bigbenda un solistu sniegumā skanēs latviešu tautasdziesmas džeza apdarē no koncertprogrammas „Mare Balticum”, kā arī tādi populāri skaņdarbi kā „Mēs tikāmies martā”, „A Night in Tunisia”, „Sticks” un citi. Būs dzirdami arī igauņu un poļu tradicionālie, kā arī populārie skaņdarbi īpašos aranžējumos, piemēram Frederika Šopēna „Grande valse brillante”, kā arī maestro Raimonda Paula skaņdarbi.
Viesmākslinieki pārstāvēs valstis, kuras, tāpat kā Latvija, gatavojas un svin savas valsts simtgadi. 4.maija koncertā Rīgā viesosies viena no poļu izcilākajām džeza vokāla balss īpašniecēm Anna Serafinska, kā arī leģendārais saksofonists, multiinstrumentālists un komponists Zbigņevs Namislovskis.

Lietuvu koncertā pārstāves trompetists Valerijs Ramoška un pianists, komponists Dainius Paulauskas. Pori pilsēta no Somijas klausītājiem piedāvās ģitārista un komponista, somu ģitāras virtuoza Mati Lehtonena muzikālo sniegumu.

No Igaunijas koncerta apmeklētājus priecēs Ots Leplands un Mārja-Līsa Ilus, kuri kā savas valsts pārstāvji ar lieliskiem panākumiem startējuši vairākos Eirovīzijas dziesmu konkursos.
Koncerts „Simtgades ritmos” ir viens no Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas kultūras pasākumiem.

4. Maijs, 19:00
KONGRESU NAMS