Latvijas Radio bigbends
Aktualitātes

Latvijas Radio bigbends tiek pārstāvēts JazzAhead 2018!

Foto: Kaspars Balamovskis | 17. aprīlis, 2018

Latvijas Radio bigbends tiks plaši pārstāvēts lielākajā Eiropas gadatirgū jazzahead!, kas norisināsies no 19. līdz 22. aprīlim Brēmenē, kur kolektīvs prezentēs savus jaunākos projektus un izdotos mūzikas albumus.

Bigbends gadatirgū prezentēs savu jauno albumu “Latviešu džeza svīta Vol.2”, kura radīšanā iesaistījās jaunie latviešu mūziķi un komponisti – Rūdolfs Macats, Matīss Čudars un Krists Auznieks.

Pasaules džeza industrijas pārstāvjiem bigbends prezentēs savus jaunākos muzikālos projektus - trombonists un komponists Deivids Gibsons (David Gibson) ir veidojis aranžējumus tieši bigbendam un amerikāņu dziedātājai Šenelei Džonsai (Shenel Johns) programmā ”G.Gershwin 120”, ar pirmatskaņojumu 28.jūnijā Kongresu namā, slavenā Vinsa Mendozas (Vince Mendoza) aranžējumi būs dzirdami Ričarda Bonas (Richard Bona) projektā ”Āfrikas stāsti”, festivāla ‘’Rīgas Ritmi’’ ieskaņas koncertā 7.jūnijā, kā arī projekts ar slaveno trompetistu Rendiju Brekeru (Randy Brecker) 24.jūnijā JazzBaltica festivālā, Vācijā.

"Latvijas Radio bigbends ne tikai spējīgs augstākajā līmenī sadarboties ar pasaules klases džeza mūzikas zvaigznēm, bet arī sniegt muzikālu baudījumu pēc novatoriskākām izpausmēm izslāpušajiem."- Kaspars Zaviļeiskis, Delfi

Džeza mūzikas gadatirgus “jazzahead!”, kas jau 12. gadu norisinās Brēmenē, ir viens no starptautiski apmeklētākajiem un nozīmīgākajiem mūzikas industrijas profesionāļu tikšanās punktiem, kurā piedalās vidēji teju tūkstotis ar mūziku saistīti uzņēmumi un pāri par 2,500 mūzikas industrijas pārstāvji no gandrīz visas pasaules prezentējot savus pakalpojumus Brēmenes izstāžu centrā.